Świnkowe forum

Forum o świnkach morskich

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-11-11 18:04:20

valentinka

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 4
Punktów :   

Domek - Tani a z pomysłem

Aby wykonać domek wystarczy przygotować :
-karton
-taśma klejąca
-kartka papieru
Wykonanie :
Z kartonu wytnij 4 identyczne kawałki które będą pełniły funkcję ścianek,podłogi i daszku (pamiętaj że musisz dopasować wielkość domku do wielkości do świnki) Wszystkie kawałki sklej tak , aby przybrały postać czegoś w rodzaju "ramy" dla usztywninie możemy dokleić z jednej strony odpowiednio wymierzony kawałek kartonu który będzie pełnił funkcję kolejnej ścianki xD (powinno wyglądać jak kwadrat/prostokąt bez jednej ścianki "sześciościan") i doklej go tak jak poprzednie części. następnie możesz fantazyjnie przyozdobić domek. Aby świnka lepiej się czuła w domku doklej jeszcze kawałeczek kartki na dno/podłogę. Możesz również dorobić spadzisty daszek (tak aby z połączenia dachu płaskiego i spadzistego powstał "trójkąt") wiem że to może być niezrozumiałe ....

A teraz sposobik na ocieplenie domku :

ABy ocieplic domek przygotuj : folię aluminiową(śniadaniową) , chusteczki higieniczne lub miękki papier toaletowy, taśmę klejącą lub najlepiej dwustronną


1)Weź domek swojej świnki i dokładnie wymierz ściankę domku. z foli aluminiowej wytnij 2 kawałki o wymiarach takich jak ścianki , tak samo zrób z daszkiem. Z chusteczki wytnij kolejne 2 kawałki o wymiarach takich jak ścianki  Przyłóż chusteczki do ścianek i dokładnie przyklej. Na chusteczki nałóż folię aluminiową i jeszcze dokładniej przyklej

Offline

 

#2 2007-11-12 14:16:03

Świnkofan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 25
Punktów :   

Re: Domek - Tani a z pomysłem

Bardzo fajny pomysł na domek.

Offline

 
Witam na świnkowym forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2a.pun.pl www.gildia1.pun.pl www.nokia5200.pun.pl www.mfocenter-forum.pun.pl www.zgromadzenie.pun.pl