Świnkowe forum

Forum o świnkach morskich


#1 2007-10-14 10:04:40

Świnkofan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 25
Punktów :   

Kurza wesz

Świnka bardzo się drapie.
Obawem tej choroby są też małe okruszki podobne
do łupieżu w śerści.

W takim wypadku trzeba zabrać świnkę do weterynarza.
Trzeba będzie posypać świnkę specialnym śwrodkiem
i wyczesać szczotką.

Offline

 

#2 2009-07-18 21:15:07

KURZA WESZ

Gość

Re: Kurza wesz

prośba !!! odp na mojego maila

nasz weterynarz kompletnie nie ma pojęcia co jest mojej śwince, a z twoich słów wynika ze jest to ta kurza wesz... co robić? u nas jest tylko jeden wet... a wizyt bylo chyba z 6! teodor dostawał albo jakiś zastrzyk albo przepisywał mu jakies krople a to nic nie pomaga, a prosiak w ogóle nie daje sie juz dotykac:( pomóż!! plis:*

 

#3 2009-07-18 21:16:07

KURZA WESZ

Gość

Re: Kurza wesz

KURZA WESZ napisał:

prośba !!! odp na mojego maila

nasz weterynarz kompletnie nie ma pojęcia co jest mojej śwince, a z twoich słów wynika ze jest to ta kurza wesz... co robić? u nas jest tylko jeden wet... a wizyt bylo chyba z 6! teodor dostawał albo jakiś zastrzyk albo przepisywał mu jakies krople a to nic nie pomaga, a prosiak w ogóle nie daje sie juz dotykac:( pomóż!! plis:*

kasieczka26.05@wp.pl

 

#4 2009-07-27 16:10:53

mkorwin3

Mała świnka

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kurza wesz

moja świnka przez tą kurzą wesz wczoraj zdechła:( nie radze tej choroby lekce warzyć .

Offline

 

#5 2009-07-27 21:25:43

menka

Gość

Re: Kurza wesz

Mam świnkę od dwóch tygodni. Ma dopiero 2 miesiące... zauwazyłam coś niepokojącego... ma plac bez sierści, bardzo się drapie, gryzie, ma strupki i chyba coś, jakby drobniutki łupież. Ma jednak apetyt. Jutro idę do weterynarza. A w ogóle potrząsa się, skacze, biega. Nie wiem czy świnki są radosnymi zwierzakami, bo to mój pierwszy zwierzak. Czy to naturalne zachowanie, czy raczej objaw choroby? Proszę o jakieś informacje.

 

#6 2009-08-24 19:45:43

Kama

Gość

Re: Kurza wesz

moje morświnki miały właśnie kurzą wesz już ze sklepu.... z tego co słyszałam to coraz częściej to się zdarza, a na dodatek okazało się że ta druga świnka dostała to od tej pierwszej, niedoleczonej... ;/ znowu mają objawy, ale mam jedno pytanie, czy do objawów należy również to podskakiwanie, ale z dziwnym potrząsaniem głowy, czy takie potrząsanie, to normalny objaw (tej choroby, czy poprostu takie ich zachowanie)??!!!

 

#7 2010-02-19 15:39:58

martyna

Gość

Re: Kurza wesz

a co, jeśli świnka ma te drobinki łupieżu, czyli tą kurzą wesz, a je wszystko co chce i ile chce i nie drapie się?

 
Witam na świnkowym forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antybarca.pun.pl www.narutoshippuuden1.pun.pl www.poradnikrpg.pun.pl www.heaven-island.pun.pl www.f1poland.pun.pl